• Taze
13G/10 CM Cazibesi Balıkçılık Yem Pervane Traktör Sert Yem Yüzen Su Kalem Yem Balıkçılık Yem Açık Olta Balıkçılığı balıkçılık Malzemeleri

13G/10 CM Cazibesi Balıkçılık Yem Pervane Traktör Sert Yem Yüzen Su Kalem Yem Balıkçılık Yem Açık Olta Balıkçılığı balıkçılık Malzemeleri

₺ 1.60
₺ 2.22
Malların

13 G/10 CM Cazibesi Balıkçılık Yem 1 、 bu cazibesi balıkçılık yem çok ince işçilik. 2 、 mükemmel yapılandırma, gerekli hiçbir değişiklik, doğrudan kullanılabilir.
3 、 cazibesi Balıkçılık yem işletmek daha kolay olduğunu, düşürücü buğulanmış kafa atma sonra (gibi yüksek pozisyon ayakta, akrep noktaları su yüzey) muhafaza, istikrarlı hız kurtarma, en temel çalışma yöntemi, ve çok pratik.
4 、 varsayılan renk ve rastgele teslimat, 8 renkler vardır, gerekirse, lütfen not renk gereksinimleri.
5 、 hiçbir sabit hız için geri dönüşüm. Yoksa bite, bunu deneyebilirsiniz hızlı. Yoksa chase bu, tekrar deneyin. Eğer denemek gerekir, bazı deneyimi var. Ama bir şey için not istemiyorum olmasıdır çekin Küçük karşı su, ve predator olacak kadar yakalamak olamaz!
Bilgi : Adı : Balıkçılık yem
Ürün Kategorisi : Cazibesi Balıkçılık
Balıkçılık cazibesi formu : cazibesi/biyonik yem
Renk : 8 renkler
PS : eğer renk belirtmek istiyorsanız yem tarzı, lütfen yer bir not. Bu stil 8 renkler vardır (1 #-8 #). 13.2 g/adet hakkında ağırlığında, yaklaşık 10 cm/uzunluk (varsayılan renk; rastgele teslim)

Özellikleri

Model Numarası:
Fishing lure
pozisyon:
Okyanus Tekne Balık,Ocean Beach Balıkçılık,göl,nehir,rezervuar Gölet,dere
tip:
yapay Bait
kategori:
entegre Bait
Feature1:
winter fishing
Feature2:
fishing reel
Feature3:
fishing equipment
Feature4:
fishing rod
Feature5:
fishing accessories
Feature6:
carp fishing
Feature7:
wobblers wobbler
Feature8:
everything for fishing
Feature9:
shone silicone bait
Feature10:
spinners for fishing

Kategorisinde en iyi teklif