• Taze
2018 Yeni 5 adet/grup Giyim Organizatör Sistemi Klozet Organizatör Çekmece Organizatör Organizasyon Ofis Masası Dosya Dolabı Organizatör

2018 Yeni 5 adet/grup Giyim Organizatör Sistemi Klozet Organizatör Çekmece Organizatör Organizasyon Ofis Masası Dosya Dolabı Organizatör

₺ 4.92
₺ 6.48
Malların

20608 SıCAK Satış Özellikleri :
Bu orta veya alt bir öğe çekin kazık, geri kalanı ayrılmadan giysi rahatsız. O kadar verimli, hatta ambalajından için var.
Her sert plastik organizatör yatıyor ve sabit-Getting giysileri korumak ezilmiş ve buruşuk, hatta sırasında kabarık sürmek. Ve sadece sizin gibi raflar evde.
Bu bir kağıt organizatör.Bu bir kupon organizatör. Bu bir bill organizatör. Bu bir klasör organizatör. Bu bir kelimenin tam anlamıyla sonsuz serisi raflar yığını ihtiyacınız gibi yüksek, henüz almak kadar bir kağıt ölçekli ayak izi. Hatta yaymak iş, daha sonra geri yığını up bittiğinde.
Gibi bir kombinasyonu genişleyen dosya klasörü ve mektup tepsi organizatör, yapar bir kompakt masa düzenleyici olarak sadece alarak çok oda olarak kağıtları her düzenli yerleştirilir ettik, birbirine raf.
Onlar büyük bir belge organizatörü, dosya düzenleyici, kupon organizatör, bill organizatör ve daha.Yayılmış ve yığını geri up gibi herhangi bir zaman!
Açıklamaları :
Kumaş depolama, sanat kaynağı bu depolama ve zanaat depolama ile kolay tüm vardır
Yüksek kaliteli, sonsuz malzeme, güçlü tokluk, iyi süneklik.
Harika bir araç sağlar katlama için kolay ve kullanışlı bir yoludur giysi ve benzeri.
Özellikler :
Renk : şeffaf
Malzeme : blister kabuk
Boyutu : 34*29*6 cm
Paket içeriği :
5 x Giyim Katlanır Kurulu

Özellikleri

Marka Adı:
ICOCO
Model Numarası:
Closet Organizer and Shirt Folder
Tipi:
Konfeksiyon Steamer Parçalar
Type1:
Closet Organizer and Shirt Folder
Type2:
Organizer Organization Office Desk File
Type3:
File Cabinet Organizer
Size:
34*29*6cm
Material:
blister shell
Color:
transparent
Type:
Garment Steamer Parts

Kategorisinde en iyi teklif