• Taze
Airsoft Propan Adaptörü için Yeşil Gaz ile Silikon Yağı Port

Airsoft Propan Adaptörü için Yeşil Gaz ile Silikon Yağı Port

₺ 13.43
₺ 15.99
Malların

Propan Adaptörü V2 tamamen metal ve silikon yağı port vardır yapmak için yağlama gaz daha kolay. Metal inşaat daha daha dayanıklı plastik çünkü olarak gaz akar adaptörü bu titreme adaptör yapım daha duyarlı kırma kapalı veya çatlama.
Bu adaptör özellikleri bir minyatür silikon konteyner tarafına bağlı, vana yani şimdi şimdi şarj etmek mümkün olabilir GBB dergiler iken onları yağlama ile silikon tüm aynı zaman. Özel olarak tasarlanmış odası izin tasarlanmıştır silikon için mix ile propan gaz kullanılmadığı zaman, aynı zamanda ederken önlenmesi silikon sızıntı dışarı vanaLütfen Not :
Bu adaptörü meme ekstra büyük bankası tabaklar ile dergileri ile uyumlu değildir. Bu değil ulaşmak dolgu meme guns gibi BIZ Hi-Çapa. Ayrıca, propan olduğunu daha ağır hava, kapalı kullanmayın. Eğer büyük miktarda propan zehirli olduğunu solunması, ve son derece yanıcı.
    Önce ilk bizimle irtibata lütfen bize Nötr veya Negatif feedbacK, bu ortalama bizim ürün veya hizmet ile tatmin edici değilse, biz çözümleri ile cevap 24 saat. 

Özellikleri

Model Numarası:
AF01-PA
Marka Adı:
ZimKyfa
tip:
adapter
color:
red

Kategorisinde en iyi teklif