• Taze
300 KG D75mm Kurtarma Neodimyum Mıknatıs Balıkçılık Kurtarma Kurtarma Alınırken Mıknatıs Süper Güçlü Delik Dairesel Halka Kanca

300 KG D75mm Kurtarma Neodimyum Mıknatıs Balıkçılık Kurtarma Kurtarma Alınırken Mıknatıs Süper Güçlü Delik Dairesel Halka Kanca

₺ 34.49
₺ 68.98
Malların

-35.49/piece Adı : 300 KG D75mm Neodimyum Mıknatıs Balıkçılık Metal Hazine AvcılıkModeli : A37627
Ürün Açıklaması
Malzeme : Neodimyum
Renk : gümüş
Çap : 75mm
Ağırlık : 300 KG
Dikey çekme : 300 KG Özellikleri :
●Strong manyetik ile çelik ve neodimyum mıknatıs.
● Kullanımı dayanıklı.
●Can absorbe üzerinde herhangi bir yerlerde nerede var metal öğeleri asmak için.
●Can deniz hazine avcılık için kullanılabilir/nehir. Uygulama :
●Great için salvaged içeren çeşitli demir-nikel malzeme sualtı ve Iyi fikir için mıknatıs balıkçılık, kaldırma, asılı, alınırken uygulamaları.
●Have eğlenceli arama için öğeleri gibi mapa, vidalar, kanca, bağlantı elemanları ve böylece sizin depo garaj veya yard. Paket şunlardır :
●1x D75mm Neodimyum Mıknatıs Balıkçılık Metal
Alıcılar tüm ek sorumlu ücretleri, aracılık ücretleri,, ve es ülkeye ithalatı için. Bu ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir. Biz reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir. /Hizmet hakkında/ Zamanında TeslimatEğer ürün alınan değilse tam iade garantili teslimat süresi Uzun Koruma15 gün daha fazla koruma tamamlandıktan sonra Iade EkstraDönüş herhangi bir ürün, sadece bu mükemmel durumda Garantili KaliteGarantili Kalite veya Tam geri ödeme Bizim öğeler veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, önce bize ilk temas kurmaktan çekinmeyin lütfen negatif geribildirim bırakın. Biz herhangi bir sorunu çözmek ve en iyi müşteri hizmetleri sunmak.

Özellikleri

karma:
Neodimyum Mıknatıs
şekil:
blok
uygulama:
Endüstriyel Mıknatıs
Delik ile:
Hayır
Tipi:
solenoit
Model Numarası:
D75mm
Vertical pull:
300KG

Kategorisinde en iyi teklif